„Meduolinė biblioteka“

Lekėčių miestelio bibliotekininkė A. Kriauzienė pakvietė Lekėčių skyriaus antrokus dalyvauti „Meduolinės bibliotekos“ kepimo projekte. Tad pirmadienį, pasipuošę nykštukų kepuraitėmis, išskubėjome į Nykštukų dirbtuves. Čia mūsų laukė nuostabi meduolinė biblioteka ir kiekvienam paruošti meduoliniai sausainiai. Dirbtuvių šeimininkė papasakojo, kaip pagaminti sausainių tešlą, iškepti sausainius norimos formos, kaip pasigaminti natūralų glaistą. Išklausę užduoties, nykštukai kibo į darbą. Kiekvienas dekoravo sausainius – skaitytojus. Sunkus tas dekoravimo darbas! Vieniems sekėsi lengviau, o kai kuriems sunkiau, bet užduotį atliko visi. Nykštukai labai apsidžiaugė, kad papuoštus sausainius galėjo neštis į namus. Tad visi laimingi grįžome į mokyklą.

Ačiū Aušrai Kriauzienei už puikią draugystę.

Mokytoja L. Aštrauskaitė