Supažindino su STEAM centre esančiomis ugdymui(si) skirtomis priemonėmis

Naujienos Kriūkuose

Balandžio 16 d. Kriūkų skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokytojos bei pavaduotoja kartu su kitomis Šakių rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojomis ir pavaduotojomis lankėsi Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ STEAM centre. Neformaliojo ugdymo mokytoja supažindino su STEAM centre esančiomis ugdymui(si) skirtomis priemonėmis, įgyvendino šešių (LEGO) kaladėlių idėją, skaitė pranešimą apie realizuotas STEAM ugdomąsias veiklas. STEAM neformaliojo ugdymo mokytoja Šakių rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogėms pristatė savo gerosios patirties elementus ir pasiūlė juos realizuoti praktikoje. Antrasis objektas, kuriame lankėmės – Šiaulių techninės kūrybos centras. Šio centro direktorius ir jo pavaduotoja aprodė centro erdves, priemones, mokytojai pristatė vykdomas veiklas. Džiaugiamės glaudžiu ir prasmingu bendradarbiavimu.